Za každou fotografiou sa skrýva
jedinečný príbeh

Timelapse & Video

Fotografie v pohybe Portfolio Projekty z oblasti videa a timelapse, v ktorých sa snažím zachytiť krásu sveta okolo nás a priniesť vizuálnu inováciu pre rôzne projekty. Moje práce zahŕňajú časozberné videá, krátke reklamy a mnoho ďalších projektov, ktoré kombinujú moju vášeň pre fotografiu a videoprodukciu. Unikátne vizuálne zážitky, ktoré oslovujú a inšpirujú divákov.

LOW TATRAS The Art of Time

Time Lapse
20 000 fotografií, 1500GB surového materiálu, tisíce výškových metrov s ťažkou technikou na chrbte a nespočetné množstvo hodín práce. Takto vyzerali moje posledné 2 roky, ktoré som venoval tvorbe tohto krátkeho filmu. Všetky zábery boli natočené v Národnom parku Nízke Tatry.

Ready for adventure

Promo video
Propagačné video pre slovenskú značku Blackhill outdoor. Merino oblečenie, ktoré bolo vytvorené pre náročné podmienky a extrémne aktivity. Vo videu vás čakajú zábery prírody a outdoorových aktivít, ktoré zvýrazňujú, ako oblečenie značky pomáha jej zákazníkom vychutnať si každú chvíľu svojho dobrodružného života.

Castle Lupca Aerial View

Promo video
Výhľad na krásny hrad Ľupča z nevšednej perspektívy. Zo záberov je možné vidieť hradné múry, veže a strechy, ktoré dotvárajú nádherný výhľad na okolitú krajinu. Vychutnajte si krásu a históriu tohto kultúrneho pokladu, ktorý je súčasťou nášho národného dedičstva.

In the heart of Slovakia

Time Lapse
Moje prvotné časozberné video, ktoré sa skladá z 4625 fotografií zachytávajúcich krásy okolia Dolnej Lehoty v Nízkych Tatrách. Tento projekt mi umožnil zhmotniť moju vášeň pre časozberné videá a zároveň objaviť nové spôsoby, ako sa vizuálne vyjadriť.